Bulharsko 25°C | Austrálie 25°C | Island 22°C | Kanárské ostrovy 26°C | Španělsko 22°C | Kypr 26°C | Norsko 22°C |

Počasí Dominikánská republika

Aktuální počasí Dominikánská republika

Přehled je zobrazován online pro místo Santo Domingo.

V současnosti je v okolí města Santo Domingo naměřena teplota 20°C a je skoro oblačno. ( měření v 26.05. 12:00 místního času )

Aktuální teplotaPředešlá měření

20°C
Čas měření:
26.05. 12:00
Mostly Cloudy
17°C
Čas měření:
26.05. 10:00
Mostly Cloudy
15°C
Čas měření:
26.05. 08:00
Mostly Cloudy
15°C
Čas měření:
26.05. 06:00
Mostly Cloudy
15°C
Čas měření:
26.05. 04:00

Teploty jsou uváděny v místních časech.

Zobrazte si detailní počasí v některé ze souvisejích oblastí:

Vývoj počasí Dominikánská republika

Graf zobrazuje stav teploty za poslední dny.

Předpověď počasí Dominikánská republika

V následující tabulce je zobrazena předpověď počasí pro některé nadcházející dny.

Sobota Neděle Pondělí Úterý Středa
Partly Cloudy
den 24°C
noc 15°C
Mostly Cloudy
den 24°C
noc 13°C
Partly Cloudy
den 25°C
noc 14°C
Partly Cloudy
den 23°C
noc 13°C
Partly Cloudy
den 26°C
noc 12°C

V sobotu se očekává částečně oblačno s denními teplotami ve výši 24°C, přičemž noční teploty spadnou na 15°C. V neděli zavládne skoro oblačno s denními teplotami ve výši 24°C, přičemž noční teploty spadnou na 13°C. V pondělí bude převažovat částečně oblačno s denními teplotami ve výši 25°C, přičemž noční teploty spadnou na 14°C. V úterý se očekává částečně oblačno s denními teplotami ve výši 23°C, přičemž noční teploty spadnou na 13°C. Ve středu zavládne částečně oblačno s denními teplotami ve výši 26°C, přičemž noční teploty spadnou na 12°C.

Dlouhodobá předpověď počasí Dominikánská republika

Predikce počasí v dlouhodobém výhledu nejsou bohužel tak spolehlivé a omezují se zpravidla jen na základní údaje o počasí (např. průměrná teplota). Velice obtížné je také stanovit pravděbodnost srážek v delším horizontu.

Při plánování dovolené dlouho dopředu je dobré vycházet z počasí zaznamenaného v minulých letech v dané lokalitě, popřípadě je možné využít těchto stránek.

Podnebí v Dominikánské republice, která leží v subtropickém pásu, je výrazně ovlivněno ostrovní polohou a pravidelnými pasáty. Po celý kalendářní rok zde panuje letní počasí, rozdíl mezi létem a zimou spočívá spíše v množství dešťových srážek než v rozdílu teplot. V evropsky typické letní sezóně, tedy od května do října, přichází krátké, avšak velmi intenzivní přeháňky. Přestože trvají jen pár desítek minut, a to s výskytem jednou za dva či tři dny, mohou vám dovolenou poměrně dost znepříjemnit. Od června až do září je zde možnost výskytu hurikánu, tamější hotely jsou však na takové případy patřičně připraveny a turisté jsou zavčas informováni. V období od listopadu do dubna zde panují teploty v rozmezí 28°C – 29°C, obloha je jasná a fouká mírný vítr, což činí ideální podmínky pro perfektní dovolenou.

Počasí na web

Vlastníte webové stránky nebo blog? Umístěte informace o počasí z této stránky na libovolné místo pro svoje návštěvníky.

Komentáře k místu

Pokud máte nějaký postřeh či otázku vztahující se k počasí Dominikánská republika, neváhejte ji vložit.

Přidat komentář+

Jméno:
Text *:
02.11. 2009 - Honza
Jaký čas měření uvádíte? V místě nebo středoevropský? Děkuji