Francie 30°C | Turecko 14°C | Nový Zéland 0°C | Španělsko 7°C | Itálie 5°C | Kypr 15°C | Seychely 8°C |

Počasí Dominikánská republika

Aktuální počasí Dominikánská republika

Přehled je zobrazován online pro místo Santo Domingo.

V současnosti je v okolí města Santo Domingo naměřena teplota 6°C a je skoro oblačno. ( měření v 18.02. 08:00 místního času )

Aktuální teplotaPředešlá měření

6°C
Čas měření:
18.02. 08:00
Mostly Cloudy
7°C
Čas měření:
18.02. 06:00
Cloudy
8°C
Čas měření:
18.02. 04:00
Cloudy
9°C
Čas měření:
18.02. 02:00
Cloudy
10°C
Čas měření:
18.02. 00:00

Teploty jsou uváděny v místních časech.

Zobrazte si detailní počasí v některé ze souvisejích oblastí:

Vývoj počasí Dominikánská republika

Graf zobrazuje stav teploty za poslední dny.

Předpověď počasí Dominikánská republika

V následující tabulce je zobrazena předpověď počasí pro některé nadcházející dny.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
Partly Cloudy
den 20°C
noc 7°C
Mostly Cloudy
den 19°C
noc 8°C
Sunny
den 20°C
noc 6°C
Sunny
den 18°C
noc 7°C
Sunny
den 17°C
noc 4°C

V neděli se očekává částečně oblačno s denními teplotami ve výši 20°C, přičemž noční teploty spadnou na 7°C. V pondělí zavládne skoro oblačno s denními teplotami ve výši 19°C, přičemž noční teploty spadnou na 8°C. V úterý bude převažovat jasno s denními teplotami ve výši 20°C, přičemž noční teploty spadnou na 6°C. Ve středu se očekává jasno s denními teplotami ve výši 18°C, přičemž noční teploty spadnou na 7°C. Ve čtvrtek zavládne jasno s denními teplotami ve výši 17°C, přičemž noční teploty spadnou na 4°C.

Dlouhodobá předpověď počasí Dominikánská republika

Predikce počasí v dlouhodobém výhledu nejsou bohužel tak spolehlivé a omezují se zpravidla jen na základní údaje o počasí (např. průměrná teplota). Velice obtížné je také stanovit pravděbodnost srážek v delším horizontu.

Při plánování dovolené dlouho dopředu je dobré vycházet z počasí zaznamenaného v minulých letech v dané lokalitě, popřípadě je možné využít těchto stránek.

Podnebí v Dominikánské republice, která leží v subtropickém pásu, je výrazně ovlivněno ostrovní polohou a pravidelnými pasáty. Po celý kalendářní rok zde panuje letní počasí, rozdíl mezi létem a zimou spočívá spíše v množství dešťových srážek než v rozdílu teplot. V evropsky typické letní sezóně, tedy od května do října, přichází krátké, avšak velmi intenzivní přeháňky. Přestože trvají jen pár desítek minut, a to s výskytem jednou za dva či tři dny, mohou vám dovolenou poměrně dost znepříjemnit. Od června až do září je zde možnost výskytu hurikánu, tamější hotely jsou však na takové případy patřičně připraveny a turisté jsou zavčas informováni. V období od listopadu do dubna zde panují teploty v rozmezí 28°C – 29°C, obloha je jasná a fouká mírný vítr, což činí ideální podmínky pro perfektní dovolenou.

Počasí na web

Vlastníte webové stránky nebo blog? Umístěte informace o počasí z této stránky na libovolné místo pro svoje návštěvníky.

Komentáře k místu

Pokud máte nějaký postřeh či otázku vztahující se k počasí Dominikánská republika, neváhejte ji vložit.

Přidat komentář+

Jméno:
Text *:
02.11. 2009 - Honza
Jaký čas měření uvádíte? V místě nebo středoevropský? Děkuji